آگهی استخدام حسابدار

 

سایت اختصاصی استخدام و برون سپاری امور مالی و حسابداری

 

اگر به دنبال آگهی های استخدام حسابداری هستید و یا می خواهید درخواست استخدام حسابدار دهید فقط کافی است در سایت حصین یار ثبت نام کنید. 

/ ویژگی ها و ارزش ما

ثبت نام رایگان

شما به‌سادگی و به‌ صورت رایگان می‌توانید در سایت ثبت‌نام کنید. پس از تائید هویت بلافاصله می‌توانید فعالیت خود را در سایت آغاز کنید.

داشبورد ساده

شما می‌توانید به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر، به‌عنوان کارفرما درخواست حسابدار کرده و پروژه ثبت کنید و به‌عنوان کارجو، رزومه خود را برای کارفرماها ارسال نمایید.

پشتیبانی ۷/۲۴

تیم پشتیبانی حصین یار، هرروز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات و پشتیبانی و مشاوره به شما عزیزان است.

ارتباط کارجو با کارفرما

در سایت حصین یار، کارفرمایان و کارجویان به‌راحتی می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و جهت استخدام و انجام پروژه‌ها با یکدیگر مذاکره کنند.

/ بعد از ثبت نام در سایت حصین یار می توانید:

/ سوالات متداول

خیر، تمامی مراحل ثبت نام در سایت حصین یار و ثبت پروژه برای کارفرمایان و ارسال رزومه برای کارجویان رایگان می باشد.

اگر کارفرما هستید، کافیست در سایت ثبت نام کرده و از پنل کاربری » درج پروژه جدید با راهنمای سمت چپ پنل به صورت کاملاً رایگان درخواست حسابدار کرده و یا  پروژه ثبت کنید.

اگر شما در کار حسابداری تخصص دارید و به دنبال کار تمام وقت، پاره وقت و یا دورکار هستید می توانید در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید.  پس از ثبت نام و بارگذاری مدارک هویتی، کارشناسان حصین یار جهت احراز هویت و بررسی سوابق شما برای سطح بندی تماس میگیرند و حداثر بعد از یک ساعت می توانید کارتان را به عنوان فریلنسر شروع کرده و برای کارفرمایان جهت استخدام و  انجام پروژه رزومه ارسال کنید.

 

تخصص حسابداری سطوح مختلفی دارد. شما می توانید پروژه های ثبت شده در سایت را بررسی کرده و با توجه به سطح مهارت های خود  پروژه مورد نظر جهت انجام را انتخاب کنید.

بله، شما می توانید با توجه به میزان مهارت خود از بین پروژه های ثبت شده در سایت، پروژه ای را انتخاب و رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید. در صورت موافقت کارفرما شما می توانید به صورت پاره وقت و دورکار، کار حسابداری انجام داده و درآمد کسب کنید.

به جمع ما بپیوندید

 

تاکنون بیش از ۳۰۰ کسب و کار به ما اعتماد کرده اند

شما می توانید به عنوان کارفرما پروژه های مالی و حسابداری خود را ثبت کرده و برونسپاری کنید و یا به عنوان کارجو (فریلنسر)جهت انجام پروژه حسابداری درخواست دهید.

 

/ مشتریان ما

/ نظر حسابدارانی که از طریق حصین یار استخدام شدند

در این ویدئو می توانید نظر برخی از کارجویانی که موفق شدند با استفاده از سایت حصین یار به عنوان حسابدار مشغول به کار شوند را مشاهده کنید.

 • 3924
  ۳۰۰ +

  رضایت کارفرما

 • 3925
  ۲۴۷ +

  کارجوها

 • 3926
  ۳۲ +

  پروژه ها

 • 3927
  ۴۷ +

  خدمات

/ همین حالا شروع کنید

  چرا سایت و خدمات حصین یار؟

برای کارفرما:

برون سپاری کارهای مالی و حسابداری به کاربلندان درجه یک 

پرداخت امن، انتقال وجه به فریلنسر در صورت تکمیل کار 

صرفه جویی در هزینه و زمان

برای فریلنسر:

کسب درآمد از طریق دورکاری

کار به صورت پاره وقت 

محدود نبودن به یک سازمان خاص

 ارتباط با ما 

تلفن پشتیبانی ۷/۲۴:  ۰۹۱۳۲۲۶۱۱۳۸ 

  ایمیل ۷/۲۴ : [email protected]