چگونگی کار

۰۱

به سادگی ثبت نام کنید!

چه فریلنسر باشید چه کارفرما، میتوانید به سادگی با وارد کردن اطلاعات اولیه کاربری خودتان ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام و بارگذاری مدارک هویتی، کارشناسان حصین یار جهت اهراز هویت و بررسی سوابق شما برای سطح بندی تماس میگیرند. و حداثر بعد از یک ساعت می توانید کارتان را به عنوان فریلنسر شروع کنید!
اگر کارفرما باشید کافیست ثبت نام کنید و بلافاصله پروژه خودتان را به صورت رایگان درج کنید و منتظر دریافت پروپوزال ها از طرف فریلنسر ها باشید.

ثبت نام رایگان

حصین‌یار واقعاً ساده است.

شما میتوانید به سادگی هرچه تمام تر پروژه ثبت کنید یا برای پروژه ها پروپوزال ارسال کنید.

اگر فریلنسر هستید با جستجو مهارتتان در بخش جستجو های سایت میتوانید پروژه های موردعلاقه خودتان را پیدا کنید و برای آنها یک پیشنهاد ارسال کنید! به همین سادگی با کارفرما ارتباط بگیرید.
اگر کارفرما هستید، کافیست از پنل کاربری » درج پروژه جدید با راهنمای سمت چپ پنل به صورت کاملاً رایگان پروژه ثبت کنید.

۰۲
۰۳

پرداخت امن!

کلیه پرداخت ها و اطلاعات در حصین‌یار محرمانه است. کافیست قوانین مارا مطالعه کنید.

اگر فریلنسر هستید، مبلغ بیعانه کارفرما نزد حصین‌یار تا زمان توافق شما می ماند و خیالتان از بابت تسویه راحت خواهد بود. ما از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری اقدام به تسویه حساب می کنیم.
اگر کارفرما هستید به راحتی میتوانید مدارک مهم و مبلغی که توافق کرده اید را نزد حصین‌یار به امانت بگذارید تا پس از رضایت خاطر شما پرداخت شود. و خیالتان از بابت امنیت راحت باشد.

به جمع ما بپویندید

تاکنون بیش از ۳۰۰ کسب و کار به ما اعتماد کرده اند

یکی از اصلی ترین دغدغه کارفرما ها درست انجام شدن کار و امنیت آن است. ما در حصین‌یار سعی می کنیم با اهراز هویت صحیح به کارفرما و فریلنسر برای رشد کمک کنیم.

مشاهده پروژه ها جستجو خدمات

کار ما تخصصی است.

با هزینه مناسب استعداد آزاد را انتخاب کنید!

اعتراضات و دفاعیات مالیاتی

حسابداری و امور مالی

ما در تمام زمینه های مالی و حسابداری فریلنسر و شرکت هایی با مهارت بالا و متوسط داریم. چه مشاوره بخواهید چه فردی برای انجام کار...

حسابداری ثبت اسناد

امور اداری

برای سرعت دادن به امور اداری و بازرگانی میتوانید به سادگی بهترین ها را استخدام کنید. از تایپ گرفته تا ثبت برند و کارت بازرگانی...

امورحقوقی

امور حقوقی

امور حقوقی کسب و کار یکی از دغدغه هاییست که نیاز به مهارت بالای و تجربه دارد. به ما اعتماد کنید. وکلای خوبی در حصین‌یار مشغولند...

مشتریان خوشحال

هیچکس را باور نکنید ، نظرات زنده خانواده ما را بشنوید

رایگان ثبت نام کنید!

به سادگی در حصین‌یار ثبت نام کنید و از همین امروز با برون سپاری کردن پروژه های خودتان در هزینه ها صرفه جویی کنید. حصین‌یار ضمانت امنیت پروژه دارد و کلیه فرآیند ها به صورت امن و توسط افراد تایید شده انجام می شوند.